Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Do przeczytania

Wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji wyjątkowej – przed nami czas spędzany w domu, często z pracą przeniesioną w system zdalny, z dziećmi, które także w domu muszą się uczyć. To zapewne dla wielu osób sytuacja nowa, w której musimy się odnaleźć.

Wiemy, że Państwo, i Państwa dzieci, mogą doświadczać wielu różnych emocji związanych z bieżącymi wydarzeniami. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa kilka materiałów, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które mogą pomóc w poradzeniu sobie z emocjami lub po prostu będą pomysłami na spożytkowanie tego czasu na budowanie dobrych relacji w rodzinie.

Dla tych z Państwa, których dzieci uczęszczają na terapię logopedyczną i pedagogiczną, nasi pracownicy opracowali materiały, które pozwolą na poćwiczenie konkretnych umiejętności w warunkach domowych.

Mamy nadzieję, że czas, który z założenia jest czasem izolacji, w Państwa domach będzie okazją do odkrycia wielu pozytywnych stron relacji w rodzinie.

 

Для прочитання

Шановні батьки,

Ми всі опинилися в унікальній ситуації - ми стикаємося з часом, проведеним вдома, часто з роботою, яка є дистанційною, з дітьми, які також змушені навчатися вдома. Це, напевно, нова ситуація для багатьох людей, і в якій нам довелося опинитися.

Ми знаємо, що ви та ваші діти можуть переживати широкий спектр емоцій, пов'язаних з подіями, що відбуваються. Тому ми підготували для вас деякі ресурси, як для дорослих, так і для дітей, які можуть допомогти вам впоратися зі своїми емоціями або просто ідеями для використання цього часу для побудови добрих стосунків у родині.

Для тих з вас, чиї діти відвідують логопедичні та дефектологічні заняття, наші співробітники розробили матеріали, які дозволять вам відпрацьовувати конкретні навички в домашніх умовах.

Сподіваємося, що цей час, який за визначенням є часом ізоляції, у ваших домівках стане нагодою відкрити для себе багато позитивних сторін родинних стосунків.

 

Команда Спеціалізованого консультаційного центру розвитку та терапії