Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Do przeczytania

Wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji wyjątkowej – przed nami czas spędzany w domu, często z pracą przeniesioną w system zdalny, z dziećmi, które także w domu muszą się uczyć. To zapewne dla wielu osób sytuacja nowa, w której musimy się odnaleźć.

Wiemy, że Państwo, i Państwa dzieci, mogą doświadczać wielu różnych emocji związanych z bieżącymi wydarzeniami. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa kilka materiałów, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które mogą pomóc w poradzeniu sobie z emocjami lub po prostu będą pomysłami na spożytkowanie tego czasu na budowanie dobrych relacji w rodzinie.

Dla tych z Państwa, których dzieci uczęszczają na terapię logopedyczną i pedagogiczną, nasi pracownicy opracowali materiały, które pozwolą na poćwiczenie konkretnych umiejętności w warunkach domowych.

Mamy nadzieję, że czas, który z założenia jest czasem izolacji, w Państwa domach będzie okazją do odkrycia wielu pozytywnych stron relacji w rodzinie.

 

Для прочитання

Шановні батьки,

Ми всі опинилися в унікальній ситуації - ми стикаємося з часом, проведеним вдома, часто з роботою, яка є дистанційною, з дітьми, які також змушені навчатися вдома. Це, напевно, нова ситуація для багатьох людей, і в якій нам довелося опинитися.

Ми знаємо, що ви та ваші діти можуть переживати широкий спектр емоцій, пов'язаних з подіями, що відбуваються. Тому ми підготували для вас деякі ресурси, як для дорослих, так і для дітей, які можуть допомогти вам впоратися зі своїми емоціями або просто ідеями для використання цього часу для побудови добрих стосунків у родині.

Для тих з вас, чиї діти відвідують логопедичні та дефектологічні заняття, наші співробітники розробили матеріали, які дозволять вам відпрацьовувати конкретні навички в домашніх умовах.

Сподіваємося, що цей час, який за визначенням є часом ізоляції, у ваших домівках стане нагодою відкрити для себе багато позитивних сторін родинних стосунків.

 

Команда Спеціалізованого консультаційного центру розвитку та терапії