Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kontakt

Specjalistyczna Poradnia Wspierania Rozwoju i Terapii


godziny pracy:

poniedziałek - piątek 8.00 - 19.00


Adresy mailowe pracowników Specjalistycznej Poradni Wspierania Rozwoju i Terapii

Dyrektor Elżbieta Wieszczak e.wieszczak@spwrit.elodz.edu.pl

Wicedyrektor Leszek Sołtysiak l.soltysiak@spwrit.elodz.edu.pl

Sylwia Baczyńska - logopeda s.baczynska@spwrit.elodz.edu.pl

Ewelina Bednarska - psycholog e.bednarska@spwrit.elodz.edu.pl

Agnieszka Fiedorowicz - psycholog a.fiedorowicz@spwrit.elodz.edu.pl

Halina Grzywaczyńska - logopeda h.grzywaczynska@spwrit.elodz.edu.pl

Magdalena Iczetkin - psycholog m.iczetkin@spwrit.elodz.edu.pl

Karina Jasiaczek - pedagog k.jasiaczek@spwrit.elodz.edu.pl

Jadwiga Kaczmarek -  pedagog j.kaczmarek@spwrit.elodz.edu.pl

Monika Krawcewicz - psycholog m.krawcewicz@spwrit.elodz.edu.pl

Marzena Krejpcio-Pawlak - psycholog m.krejpcio@spwrit.elodz.edu.pl

Urszula Król -  pedagog u.krol@spwrit.elodz.edu.pl

Maria Maciaś - pedagog m.macias@spwrit.elodz.edu.pl

Beata Milczarek - logopeda b.milczarek@spwrit.elodz.edu.pl

Katarzyna Pryczek-Staszczyk  - psycholog k.pryczek-staszczyk@spwrit.elodz.edu.pl

Aleksandra Skonieczna -  psycholog a.skonieczna@spwrit.elodz.edu.pl

Sonia Prykowska - psycholog s.prykowska@spwrit.elodz.edu.pl

Jadwiga Punikowska - psycholog j.punikowska@spwrit.elodz.edu.pl

Dorota Staniszewska - psycholog d.staniszewska@spwrit.elodz.edu.pl

Bożenna Wardęszkiewicz -  psycholog b.wardeszkiewicz@spwrit.elodz.edu.pl

Jarosław Ziętek -  pedagog j.ziętek@spwrit.elodz.edu.pl

Na Państwa maile odpowiadamy codziennie. Jednak przy dużej liczbie wiadomości nie możemy zagwarantować odpowiedzi w tym samym dniu.