:::::::::::::: DYŻURY ::::::::::::::

Dyżury specjalistów poradni:  538-359-606

Poniedziałek:

8:00-11:00

Agnieszka Fiedorowicz

psycholog

a.fiedorowicz@spwrit.elodz.edu.pl

11:00-14:00

Sylwia Baczyńska

logopeda

s.baczynska@spwrit.elodz.edu.pl

14:00-17:00

Halina Grzywaczyńska

logopeda

h.grzywaczynska@spwrit.elodz.edu.pl

17:00-20:00

Ewelina Bednarska

psycholog

e.bednarska@spwrit.elodz.edu.pl

Wtorek:

8:00-11:00

Katarzyna Piątkowska-Perzyna

psycholog

k.piatkowska@spwrit.elodz.edu.pl

11:00-14:00

Urszula

Król

pedagog

u.krol@spwrit.elodz.edu.pl

14:00-17:00

Magdalena Iczetkin

psycholog

m.iczetkin@spwrit.elodz.edu.pl

17:00-20:00

Elżbieta Zawadzka

pedagog

e.zawadzka@spwrit.elodz.edu.pl

Środa:

8:00-11:00

Maria

Maciaś

pedagog

m.macias@spwrit.elodz.edu.pl

11:00-14:00

Marzena Krejpcio-Pawlak

psycholog

m.krejpcio@spwrit.elodz.edu.pl

14:00-17:00

Jadwiga Kaczmarek

pedagog

j.kaczmarek@spwrit.elodz.edu.pl

17:00-20:00

Bożenna Wardęszkiewicz

psycholog

b.wardeszkiewicz@spwrit.elodz.edu.pl

Czwartek:

8:00-11:00

Anna

Karpiak

logopeda

a.karpiak@spwrit.elodz.edu.pl

11:00-14:00

Katarzyna Pryczek-Staszczyk

psycholog

k.pryczek-staszczyk@spwrit.elodz.edu.pl

14:00-17:00

Dorota Staniszewska

psycholog

d.staniszewska@spwrit.elodz.edu.pl

17:00-20:00

Paulina Stawicka

logopeda

p.stawicka@spwrit.elodz.edu.pl

Piątek:

8:00-11:00

Jadwiga Punikowska

psycholog

j.punikowska@spwrit.elodz.edu.pl

11:00-14:00

Monika Krawcewicz

psycholog

m.krawcewicz@spwrit.elodz.edu.pl

14:00-17:00

Karina

Jasiaczek

pedagog

k.jasiaczek@spwrit.elodz.edu.pl

17:00-20:00

Sonia Prykowska

psycholog

s.prykowska@spwrit.elodz.edu.pl

Na Państwa maile odpowiadamy codziennie. Jednak przy dużej liczbie wiadomości nie możemy zagwarantować odpowiedzi w tym samym dniu.